Hotelske prenočitve po nižjih konferenčnih cenah

Za udeležence konference smo se z lokalnimi hotelirji dogovorili za ugodnejše cene prenočišč; in sicer:

Hotel Evropa **** stoji v centru mesta Celje, v starem mestnem jedru in ima zato dobro izhodišče za oglede zgodovinsko kulturnih znamenitosti, obiske koncertov, gledališča in razstav. Ob pogledu na slikovit Celjski grad slehernemu obiskovalcu zastane dih. Pravljično podobo dopolnjuje mogočni Srednjeveški stolp, ki je del hotela Evropa.

Cene:

• Dvoposteljna soba z vključenim zajtrkom 70,00€ na sobo na noč
  • Enoposteljna soba z vključenim zajtrkom 60,00€ na sobo na noč

Hotel Celeia – pop Art hotel *** je lociran cca. 700 m od starega mestnega jedra in ima 7 nadstropij udobja ter je  le nekaj korakov od vsega, kar v Celju potrebujete.

Cene:

• Dvoposteljna soba 50,00€ na sobo na noč
  • Enoposteljna soba 35,00€ na sobo na noč
  • Doplačilo za zajtrk: 5,50€ na osebo na noč

Doplačila:

• turistična taksa 2,50€ na osebo na noč; obvezno
  • parking 2,40€ hotel Celeia; 5,00€ hotel Evropa, na avtomobil na noč

Goste bi prosili da rezervacije opravijo na telefonsko številko: 0038682010420 ali na email booking@eurotashoteli.si

Pri rezervaciji bi prosili da omenijo da so gostje EDUCINE konference  oziroma da uporabijo kodo Educa20, da dobijo zgoraj omenjene posebne cene.

Okviren konferenčni program 2020

Programski odbor konference je pripravil okviren konferenčni program. Le-ta bo za razliko od preteklih let  bistveno »bogatejši«  predvsem pri plenarnih predavanjih. Mnogi udeleženci ste namreč predlagali, da bi  v obeh konferenčnih dneh  uvodoma dali večji poudarek na izbranih plenarnih temah. To smo tudi storili tako, da bomo vsak konferenčni dan uvodoma pričeli s tremi  plenarnimi predavanji ; skupaj torej kar 6 plenarnih predavanj. Izvedli jih bodo priznani in referenčni predavatelji iz Slovenije, Hrvaške ter iz Srbije. Verjamemo, da boste navdušeni tako z vsebino, kakor tudi s samo izvedbo plenarnih predavanj !

Kako se prijaviti ?

Za udeležence iz šol in vrtcev oziroma iz muzejev ali galerij smo pripravili več opcij prijav : kot aktivni udeleženci boste lahko izvedli svoje predavanje v trajanju okvirno 20 minut oziroma boste lahko predstavili svoj plakat/poster. Kot »splošni« udeleženci pa boste lahko prisotni na obeh konferenčnih dnevih in poslušali vsa plenarna predavanja  ter izbrana predavanja po sekcijah.  Tudi letos bodo predvidoma 4 sekcije ter kot opcija še peta. Aktivne prijavitelje prosimo, da upoštevajo skrajni rok za prijavo = 15. januar!

Informacije o hotelskih in drugih prenočitvenih opcijah bomo objavili predvidoma okoli 10. januarja na tej spletni strani.

[PDF]  Uradni letak konference najdete tukaj.