Hotelske prenočitve po nižjih konferenčnih cenah

Za udeležence konference smo se z lokalnimi hotelirji dogovorili za ugodnejše cene prenočišč; in sicer:

Hotel Evropa **** stoji v centru mesta Celje, v starem mestnem jedru in ima zato dobro izhodišče za oglede zgodovinsko kulturnih znamenitosti, obiske koncertov, gledališča in razstav. Ob pogledu na slikovit Celjski grad slehernemu obiskovalcu zastane dih. Pravljično podobo dopolnjuje mogočni Srednjeveški stolp, ki je del hotela Evropa.

Cene:

• Dvoposteljna soba z vključenim zajtrkom 70,00€ na sobo na noč
  • Enoposteljna soba z vključenim zajtrkom 60,00€ na sobo na noč

Hotel Celeia – pop Art hotel *** je lociran cca. 700 m od starega mestnega jedra in ima 7 nadstropij udobja ter je  le nekaj korakov od vsega, kar v Celju potrebujete.

Cene:

• Dvoposteljna soba 50,00€ na sobo na noč
  • Enoposteljna soba 35,00€ na sobo na noč
  • Doplačilo za zajtrk: 5,50€ na osebo na noč

Doplačila:

• turistična taksa 2,50€ na osebo na noč; obvezno
  • parking 2,40€ hotel Celeia; 5,00€ hotel Evropa, na avtomobil na noč

Goste bi prosili da rezervacije opravijo na telefonsko številko: 0038682010420 ali na email booking@eurotashoteli.si

Pri rezervaciji bi prosili da omenijo da so gostje EDUCINE konference  oziroma da uporabijo kodo Educa20, da dobijo zgoraj omenjene posebne cene.