Kulturni bazar 2017

V Četrtek 30.marca bo v Cankarjevem domu potekal Kulturni bazar 2017. Svoje programe za otroke in mladino bo predstavilo okoli 300 ustanov. Bazarja se bomo udeležili tudi mi ( EDUCA izobraževanje v sodelovanju s  Skupnostjo muzejev Slovenije ). Predstavili se bomo z animacijo potencialnih udeležencev našega majskega posveta.

Velik odziv aktivnih udeležencev

22.III. smo zaključili s sprejemanjem povzetkov s strani aktivnih udeležencev. Prejeli smo kar 44 predlogov za aktivno udeležbo ( referati, delavnice in plakati ) tako s strani muzejskih pedagogov, kakor tudi s strani osnovnih in srednjih šol ter vrtcev in nekaterih drugih ustanov.

Lepa hvala vsem za izjemen odziv ! Naslovi vaših aktivnih prispevkov ter vsebina poslanih povzetkov obeta pestro, bogato in kvalitetno dogajanje na posvetu. Organizacijski odbor bo do ponedeljka 27.marca opravil končen izbor aktivnih udeležencev ter na tej osnovi sestavil finalno verzijo programa posveta, ki ga bomo do konca meseca marca objavili na tem spletnem portalu.